Küberturvalisuse päevad (algajatele)

IMG_1864-2
Aleksei
Viimane uuendus november 18, 2021
12 tudengit

Kursusest

Küberturvalisuse päevad (Cybersecurity days) on kahepäevane seminar, mille raames toimuvad küberturvalisusele ja KYC-le pühendatud loengud ja meistriklassid. Seminari eesmärk on aidata inimestel paremini mõista kaasaegset info- ja süsteemikaitse tehnoloogiat ja meetodeid. Õpitulemus on lihtne: loodame, et õppijad arendavad elukestvat kirge ja tunnustust küberturvalisuse vastu, mis on kindlasti abiks edaspidistes ettevõtmistes. Sellest õppimiskogemusest saavad kasu õpilased, arendajad, juhid, insenerid ja teised inimesed.

Seminaride peateemad on krüptograafia, AES protsessid ja KYC. On valitud just need teemad, mis võivad abiks olla praktikal ja oma ettevõtmises.

Sihtgrupp

  • tavakoolide õpilased
  • 1. kursuse ülikooli õpilased
  • IT-valdkonna töötajad

Kursuse programm

2 tundi1t

Sissejuhatus krüptograafiasse

Krüptograafia on hädavajalik vahend arvutisüsteemides teabe kaitsmiseks. See teema toimub arutelu vormis, kus magistrant Grenoble Alpes’i ülikoolist räägib krüptograafiasüsteemidest ja praktilisest tööst nendega. See on krüptograafia maailma sissejuhatus, mis pakub huvi nii asjatundjatele kui ka tavapärastele kasutajatele.
Sissejuhatus krüptograafiasse00:22:50

Sissejuhatus KYC

Eestis on meil edukaid ettevõtteid, kes pakuvad KYC ja AML teenuseid. Üks neist on järgmine 6.ükssaarvik Eestist. Sellega, mis see on KYC? Kuidas ettevõtted seda kasutavad? Milleks? Kõikidel nendel teemadel räägib BASIS ID tehnilise meeskonna juht, kes töötab BASIS ID – kõige edukamaid KYC spetsialiseerunud ettevõtteid.

Sinu mentor

Aleksei

Programmide juht

3.67/5
16
3 Tagasisidet
133 Tudengit
Loe edasi
6ggmfjolapwun6joi9gr
Tasuta
Tase
Algaja
Kestus 1 tundi
Õppetundi
2
Õppekeel
Vene

Ägedad auhinnad parimatele tudengitele!

Iga kuu me loosime ägedaid auhindu nagu mänguhiired ja klaviatuurid parimate tudengite vahel. Osale turniirides ja ole aktiivne tundides – saa selle eest punktid, millega saad võita auhindu!