Küberturvalisuse päevad (edasijõudnutele)

IMG_1864-2
Aleksei
Viimane uuendus detsember 8, 2021
6 tudengit

Kursusest

Küberturvalisuse päevad (Cybersecurity days) on kahepäevane seminar, mille raames toimuvad küberturvalisusele ja KYC-le pühendatud loengud ja meistriklassid. Seminari eesmärk on aidata inimestel paremini mõista kaasaegset info- ja süsteemikaitse tehnoloogiat ja meetodeid. Õpitulemus on lihtne: loodame, et õppijad arendavad elukestvat kirge ja tunnustust küberturvalisuse vastu, mis on kindlasti abiks edaspidistes ettevõtmistes. Sellest õppimiskogemusest saavad kasu õpilased, arendajad, juhid, insenerid ja teised inimesed.

Seminaride peateemad on krüptograafia, AES protsessid ja KYC. On valitud just need teemad, mis võivad abiks olla praktikal ja oma ettevõtmises.Summarize the basics of identification and authentication in cyber security

Sihtgrupp

  • Küberturvalisuse ekserdid
  • Küberturvalisuse kursuse ülikooli õpilased
  • IT-valkdkonna töötajad

Kursuse programm

2 tundi1t 20m

Diferentsiaal- ja Korralatsioonivõime analüüs AES-s

Selle loengu jaoks peaks osalejatel olema teadmistebaas küberturvalisuse ja AES-i valdkonnas. Kõneleja räägib kuulajatele AES-i töömehhanismist ja eriti külgkanali rünnakutest. Ootame spetsialiste arutelusid tegema!
Diferentsiaal- ja Korralatsioonivõime analüüs AES-s00:17:44

KYC edasijõudnutele

Kas olete kursis KYC protsessiga ja arvate isegi, et olete selle teema ekspert? Siis meie seminar “KYC edasijõudnutele” on teile kasulik! BASIS ID meeskonna lead räägib teile KYC-is põhjalikumast teemast ja parandab teie teadmistebaasi taset.

Sinu mentor

Aleksei

Programmide juht

3.67/5
16
3 Tagasisidet
133 Tudengit
Loe edasi
fingerprint
Tasuta
Tase
Ekspert
Kestus 1.3 tundi
Õppetundi
2
Õppekeel
Inglise

Ägedad auhinnad parimatele tudengitele!

Iga kuu me loosime ägedaid auhindu nagu mänguhiired ja klaviatuurid parimate tudengite vahel. Osale turniirides ja ole aktiivne tundides – saa selle eest punktid, millega saad võita auhindu!